3.-7. klasside kergejõustiku meistrivõistlused

sport

17. mail toimusid Snelli staadionil kergejõustiku võistlused kesklinna koolide 3.-7. klassidele. Tallinna Reaalkool osales kõikides vanuseastmetes kõikidel aladel.

Parimad individuaalsed tulemused:

• Mathias Kotka 3. kl 60m jooks III koht, pallivise III koht
  • Evert Turulinn 3. kl pallivise I koht

Täname 3. klassi koondises väärika esinemise eest: Sass Somelar, Theodor Filipozzi, Loreena Nisu, Nataly Ristik, Elsbet Steinberg, Triine Matt, Adeele Randver, Sophia Sternfeldt, Gustav Gans, Kristjan Keinast.

• Amelia Maljugina 4. kl pallivise I koht
  • Miia Liinsoo 4. kl 600m jooks II koht
  • Lennart Reintam 4. kl kaugushüpe II koht
  • Christofer Tüll 4. kl pallivise I koht

Täname 4. klassi koondises väärika esinemise eest: Oliver Parkman, Miia Liinsoo, Mia Miriam Januson, Iris Madleen Nõmper, Helin Luberg, Anna Rebecca Rosen, Lennart Reintam, Konrad Kaarma, Karel-Mikk Kuuskme.

• Marie Riik 5. kl pallivise III koht
  • Oliver Inno 5. kl 60m jooks II koht
  • Oliver Berezjuk 5. kl 600m jooks II koht
  • Taavi Toompark 5. kl 600m jooks I koht

Täname 5. klassi koondises väärika osalemise eest: Oliver Täht, Inger Jürgenson, Helia-Gea Augasmägi, Lorna Mai Brandt, Ronja Marjapuu, Anni Marii Vinkel, Madis Reimann, Ool Binsol, Maria Volf.

• Ellen Kobin 6.-7. kl kaugushüpe III koht, 600m jooks III koht
  • Jasper Vähk 6.-7. kl kaugushüpe III koht

Täname 6.-7. klassi koondises väärika osalemise eest: Pärle Kupits, Heli Valgeväli, Mia-Laurel Rohtoja, Kaur Mathias Kuuskme, Hendrik Tambla, Aleksander Kudeviita, Gustav Salm, Marta Pürg, Kadri-Ly Reinaru.

10×60 pendelteatejooksus saavutasid 5. klassi välejalad suurepärase I koha!

Õnnitleme Tallinna Reaalkooli kergejõustiklasi ja soovime mõnusaid treeninguid suveperioodiks!