Lõppes mõttespordi olümpiaad

konkursid

25. märtsil lõppes mõttespordi olümpiaad, mille neli vooru viiel alal (male, kabe, gomoku, sudoku, ristsõnad) olid Reaalkooli õpilastele edukad. Üksikalade parimad lõpptulemused olid järgmised:

• kabe põhikooli arvestuses Henri Mugur 4. koht;
  • male algkooli arvestuses Lennart Reintam 2. koht, Meelis Markus Kaasik 5. koht;
  • gomoku algkooli arvestuses Paul Johann Mere 1. koht, Elsbet Steinberg 4. koht, Lennart Reintam 7. koht, Kaspar Aviste 10. koht;
  • gomoku põhikooli arvestuses Hendrik Tambla 1. koht, Oskar Kundla 10. koht;
  • sudoku algkooli arvestuses Elsbet Steinberg 1. koht, Theodor Filipozzi 4. koht, Jaagup Schnur 5. koht;
  • sudoku põhikooli arvestuses Kaisa Ollikainen 3. koht, Kaspar Teede 6. koht, Oskar Kundla 9. koht;
  • ristsõnad algkooli arvestuses Elsbet Steinberg 1. koht, Jaagup Schnur 2. koht, Rannar Mälk 3. koht, Helin Luberg 7. koht, Holger Jakob Kundla 9. koht, Meelis Markus Kaasik 10. klass;
  • ristsõnad põhikooli arvestuses Kaspar Teede 3. koht, Oskar Kundla 4. koht, Hendrik Tambla 6. koht.

Nelja ala kokkuvõttes võitis algklassideklasside hulgas I koha Lennart Reintam, Jaagup Schnur 5. koha, Theodor Filipozzi 7. koha, Frederik Kaldoja 8. koha. Põhikooli arvestuses sai 5. koha Henri Mugur, 6. koha Hendrik Tambla ja 9. koht Oskar Kundla.
Kokku osales õppeaasta kestel toimunud voorudes 988 õpilast 64st koolist üle Eesti.

Täpsem info vint.ee leheküljel.

Õnnitleme!