Väitluse meistrivõistlused

huvitegevus

Keskkoolide Eesti meistrivõistlused väitluses on mõeldud õpilastele, keda huvitab argumenteerimine, kriitiline mõtlemine ja eneseväljendusoskus. Keskoolide meistrivõistlustel selgitatakse välja Eesti meistrid keskkoolide arvestuses. KKEMV on 3-etapiline võistlustesari, mille raames selguvad Eesti meistrid nii võistkondlikus kui ka individuaalses arvestuses. Meistrivõistlustel osalevad 3-liikmelised võistkonnad. Turniiridel väideldakse erinevate teemade üle.

3-etapi koondarvestuses tuli võitjaks võistkond Nõmme vabaajakeskuse väitlusringi esindustiim 12 kuud, mille koosseisu kuuluvad Tallinna Reaalkoolist Andreas Põšnograjev ja Karl Mattias Arulepp. III etapi parim kõneleja tiitli sai samuti Andreas Põšnograjev.

Palju õnne võitjatele!

Rohkem infot siit.