Silmapaistvad tulemused keemiaolümpiaadi lõppvoorus

ainevõistlused

18.−19. märtsil toimus Tartus 69. üleriigilise keemiaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvoorust võttis osa 99 9.−12. klassi õpilast üle Eesti, Tallinna Reaalkooli eest oli väljas delegatsioon 35 õpilasega!

Parimad reaalikad olid:

• 9. klass – Mia Marleen Rahe (6. koht), Rain Alar Laurimaa (10. koht);
  • 10. klass – Liisa Pata (I koht), Ardi Raag ja Tobias Palm (II−III koht), Ulla Inger Veri (4. koht), Anna Säkki (5. koht), Hendrik Veltri (7. koht), Lisette-Liis Loorits (8. koht) ja Vahur Paist (9. koht);
  • 11. klass – Karl Johann Külv (I−II koht), Sander Simson (6. koht), Henri Peterson (7. koht), Gregor Ludvig Kikas (8. koht) ja Arthur Harri Jaakko Antila (9. koht, võistles vanemas vanuseastmes);
  • 12. klass – Siim Tiivel (II koht), Ants Kärner (III koht), Marko Tsengov (4. koht) ja Ralf Joosep Kask (7. koht).

Palju õnne kõigile pühendunud keemikutele! Hoiame pöialt järgmisteks võistlusteks ning soovime mõnusat järjepidevat süvenemist ainete muundumiste maailma!

Õnnitleme ja täname õpilaste juhendajaid Andrus Kangrot ja Martin Saart.

Täpsem info ja tulemused: https://www.teaduskool.ut.ee.