Reaali rekord

sport

04.-05.03 toimusid Valmieras Balti U18 ja U20 sisekergejõustiku meistrivõistlused. Reaali abiturient Oliver Annus jooksis Eestit esindades 3000 m jooksus vägeva Reaali rekordi ning uuendas alates 1982. aastast püsinud rekordit 9.00,2. Oliverist sai esimene Reaalkoolis õppiv kestusjooksja, kes alistas üheksa minuti piiri. Uus võimas rekordaeg on 8.47,58.

Eestit esindas teisigi Reaalkooli õpilasi. U18 vanuseklassis saavutas Mirtel Klaar 200 m jooksus suurepärase I koha ajaga 25,69. Samuti olid Reaali tüdrukud väledad ka 4x200m teatejooksus, kus Mirtel Klaar ja Emma Priisaar olid kuldse teateneliku välejalad. Oliver Annus saavutas lisaks IV kohale ja Reaali rekordajale 3000 m jooksus ka II koha 1500m jooksus ajaga 4.05,97.

Nädal hiljem näitas suurepärast võistlusvormi taaskord Mirtel Klaar, kes Balti U18 ja U20 mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas II koha!

Õnnitleme kergejõustiklasi! Samuti täname tublisid spordiklubisid ja treenereid, kelle juhendamisel Reaalkooli õpilased treenivad ning samuti innustavaid lapsevanemaid, kes sellel teekonnal meie kergejõustiku järelkasvule toeks!

Foto: EKJL/fotograaf Marko Mumm