Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

Matemaatikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor 7.-12. klasside õpilastele toimus 2. veebruaril 2022. Sel korral hindas gümnaasiumiõpilaste töid Eesti matemaatikaolümpiaadi üleriigiline žürii.

Parimad reaalikad ainevõistlusel olid:

• 7. klass – Jasper Vähk (I koht), Paula Arula (II koht), Kaspar Teede (III koht), Tau Sebastian Mölder (4. koht), Joosep Iljas (5.-6.koht), Sten Erik Lillemäe, Eero Elbrecht ja Ralf Maapalu (8.-10. koht).
  • 8. kalss – Jasper Vähk (7. kl, I koht), Toom Allikmäe (II-II koht).
  • 9. klass – Mia Marleen Rahe (I koht), Saskia Põldmaa (II-II koht), Tuudur Jakob Padari (4.-5. koht), Hermann Käbi (6.-7. koht), Kalev Mattias Raussi ja Emil Henri Rooste (8.-10. koht).
  • 10.klass – Vahur Paist (I koht), Ardi Raag (II koht), Kaspar Kubu (III koht), Karl-Ustav Kõlar (4. koht), Liisa Pata (5.-7. koht), Meriliis Täht ja Ulla Inger Veri (8.-9. koht), Allar-Joel Möldre (10. koht).
  • 11. klass – Henri Peterson (I koht), Karmen Laud (7. koht), Arthur Harri Jaakko Antila (10. kl, 8.-9. koht), Gregor Ludvig Kikas (10. koht).
  • 12. klass – Kregor Ööbik ja Marko Tsengov (I-II koht), Ralf Joosep Kask (4. koht), Peeter Aleksander Randla (5. koht), Birgit Veldi (8.-9. koht), Mihkel Jesse (10.-11. koht).

Õnnitleme! Aitäh kõigile matemaatikaõpetajatele.
Eesti matemaatikaolümpiaadi lõppvooru on kutsutud 30 Tallinna Reaalkooli õpilast: 9. klassis 8 õpilast; 10. klassis 11 õpilast; 11. klassis 4 õpilast ja 12. klassis 7 õpilast. Huvipäevale on kutsutud 11 Tallinna Reaalkooli 7. ja 8. klassi õpilast.

Täpsem info siit.