Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor 8.-12. klasside õpilastele toimus 29. jaanuaril 2022. Sel korral hindas tööd Eesti Keemiaolümpiaadi üleriigiline žürii.

Parimad reaalikad ainevõistlusel olid:

• 8. klass – Aaron Rändla (11. −12. koht).
  • 9. klass – Rain Alar Laurimaa (I koht), Mia Marleen Rahe (II koht), Karoli Maria Krause (8. koht) ja Liis Reinvee (10. koht).
  • 10. klass – Lisette-Liis Loorits (I koht), Ulla Inger Veri (II koht), Liisa Pata (III koht), Vahur Paist (4. koht), Hendrik Veltri (5. koht), Kaspar Kubu (6. koht), Siim Ilison (7. koht), Carl Kunman (8. koht), Rico Jakob Kask (9. koht) ja Ardi Raag (10. koht).
  • 11. klass – Gregor Ludvig Kikas (II koht), Sander Simson (III koht), Henri Peterson (6. koht) ja Arthur Harri Jaakko Antila (9. koht).
  • 12. klass – Birgit Veldi (I koht), Siim Tiivel (II koht), Ants Kärner (III koht), Ralf Joosep Kask (4. koht), Marko Tsengov (5. koht), Armin Pärn (6. koht), Kristofer Rajasalu ja Mattias Moor (7.–8. koht).

Õnnitleme! Aitäh juhendajatele Andrus Kangrole ja Martin Saarele.

Eesti keemiaolümpiaadi lõppvooru on kutsutud 34 Tallinna Reaalkooli õpilast: 9. klassis 5 õpilast; 10. klassis 17 õpilast; 11. klassis 4 õpilast ja 12. klassis 8 õpilast. Huvipäevale on kutsutud 3 Tallinna Reaalkooli õpilast.

Täpsem info siit.