Füüsikaolümpiaadi Tallinna koolivoor 2021/2022

ainevõistlused

17. jaanuaril toimus füüsikaolümpiaadi Tallinna koolivoor. Koolivooru tippsaavutused:

• 8. klass – I-III koht –Lennart Nurk, Jasper Tammes ja Nora Meresma.
  • 9. klass – I-II koht – Tuudur Jakob Padari ja Rain Alar Laurimaa; III-V koht – Katarina Jaska, Liis Reinvee ja Andre Viitamees..
  • 10. klass – I koht – Liisa Pata; II – Monika Siim; III koht – Saskia Põldmaa (9.kl).
  • 11. klass – I koht – Kert Kuusk; II-III koht – Henri Peterson ja Kristjan Suuder.
  • 12. klass – I koht – Marko Tsengov; II koht – Birgit Veldi; III-IV koht – Ralf Joosep Kask ja Peeter Aleksander Randla.

Õnnitleme! Kokku osales füüsikaolümpiaadi koolivoorus 204 Tallinna Reaalkooli õpilast. 12. veebruaril toimuvasse füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru on kutsutud 109 Tallinna Reaalkooli õpilast. Hoiame neile pöialt!

Piirkonnavooru edasipääsenute nimekiri on leitav Tallinna Haridusameti kodulehelt.

Aitäh juhendajatele Daniel Kaasik, Marko Reedik, Mart Kuurme, Reivo Maasik, Toomas Reimann.