Füüsika lahtise tulemused

ainevõistlused

20. novembril 2021 toimus taas üleriigiline füüsika lahtine võistlus. Reaalkooli õpilased saavutasid kõigis klassides suurepäraseid tulemusi!

• 8. klassi arvestuses sai Toom Allikmäe 3. koha (õpetaja Daniel Kaasik).
  • 9. klassi arvestuses sai Kalev Mattias Raussi 2. koha (õpetaja Daniel Kaasik), Rain Alar Laurimaa 3. koha (õpetaja Daniel Kaasik) ja Mia Marleen Rahe 5. koha (õpetaja Reivo Maasik).
  • 10. klassi arvestuses sai Henrik Johan Kitt 2. koha (õpetaja Reivo Maasik), Liisa Pata 3. koha (õpetaja Toomas Reimann) ja Ants Erik Nõmper 4. koha (õpetaja Reivo Maasik).
  • 11. klassi arvestuses sai Saskia Põldmaa (9. klassi õpilane) 3. koha (õpetajad Mart Kuurme ja Marko Reedik) ning Gregor Ludvig Kikas 5. koha (õpetaja Toomas Reimann).
  • 12. klassi arvestuses sai Marko Tsengov 1. koha, Ralf Joosep Kask 2. koha, Peeter Aleksander Randla 3. koha ja Kregor Ööbik 5. koha (õpetaja kõigil Toomas Reimann).

Häid tulemusi oli veelgi! Palju õnne kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Vt võistluse ülesandeid ja tulemusi siit.