Lendudevaheline jalgpalliturniir

sport

Neljapäeval, 18. oktoobril toimus lendudevahelisel jalgpalliturniiril finaal. Jalgpalli turniiril võistlesid omavahel neli meeskonda –  137. lend, 138. lend, 139. lend ja 140. lend. Alustati alagrupimängudega, kus kõik meeskonnad kohtusid omavahel ning selgusid 1.-2. ja 3.-4. koha mängus kokku minevad paarid.

Kuigi finaalmängu mängiti keerulistes tingimustes – vihm ja tuul, ei seganud see mängijaid ega pealtvaatajaid. Kokkuvõttes tuli esikohale 138. lennu meeskond (Marten Henrik Kelement, Mark Mälksoo, Mihkel Ratassepp, Gregor Gerretz, Andreas Idavain, Karl-Erik Roostfeldt, Kaur Georg Maksimovski, Henri Peterson, Hobart Eddrick Kolk, Mathias Tempel), teiseks jäi 137. lend. 3.-4. koha mängus omavahel kohtunud 139. lend jäi kolmandaks ning 140. lend neljandaks. Eraldi anti auhind turniiri parimale väravakütile, kelleks oli 10. klassi õpilane Markus Parts. Markus lõi turniiri jooksul 10 palli väravasse.

Finaalmängu kohtunik oli Reaalkooli vilistlane Terke Kram.

Esikoht sai endale rändkarika ning võitjatele olid auhinnad välja pannud Fazer, Nike, Värska ja Sportland.

Suur aitäh kõigile osalejatele ja kaasaelajatele, palju õnne võitjatele! Jääme huviga järgmise aasta turniiri ootama.