Saaremaa 48. kolme päeva jooks

sport

15.-17. oktoober toimus Saaremaal traditsiooniline kolme päeva jooks. Kohal olid suured ja väikesed jooksusõbrad ning noortejooksude distantsid päevade kaupa olid 2km jooks, 3,24 km jooks ja 3,2 km jooks.

Kestusjooksude kolme päeva võistlusel panid oma vastupidavuslikud võimed proovile ka Reaalkooli õpilased ja tegid seda väärikalt!

Koolide arvestuses saavutas Reaalkool I koha, teise koha sai Keila Kool ja pronksmedalid teenisid Gustav Adolfi Gümnaasiumi jooksusõbrad. Arvesse läks kooli kolm kiireimat jooksjat. Reaalkooli kiireimad olid seekord Oliver Annus, Birgit Veldi ja Mei Margaret Tatter, kes olid ka individuaalselt omas vanuseklassis esikolmikus.

Täname Reaalkooli jooksjaid: Kaur-Mattias Kuuskme, Art Aleksander Tatter, Pia Sofia Tatter, Karel-Mikk Kuuskme, Kendra Treier, Kristo Palu