Toimus VHK ja Tallinna Reaalkooli ühine malematš

sport

10. septembril toimus Vanalinna Hariduskolleegiumi võimlas VHK ja Tallinna Reaalkooli malematš 50 laual, mille võitsid Reaalkooli maletajad 32-18. Täname turniiril abiks olnud õpilasi Lii Schmidt, Adeele Must, Mona Tolmats ja Mathias Siilbek ja palju õnne võitjatele.

Võistkonda kuulusid: Ardi Raag, Karl-Ustav Kõlar, Ralf Aron Rebane, Markus Ikla, Martin Värton, Karl-Mattias Moor, Marten Erik Loor, Henrik Johan Kitt, Uku Oliver Ahven, Elisa Marie Hurt, Tuudur Jakob Padari, Ralf Maapalu, Kuldar Zilensk, Taavi Toompark, Henri Mugur, Rain Alar Laurimaa, Pärtel Kukk, Tuuli Pikkmets, Rei Helin Varres, Mirell Sokolov, Hanna Värton, Tau Sebastian Mölder, Gregor Oskar Jermonok, Kaaren Sinijärv, Frederik Roostfeldt, Sten Erik Lillemäe, Gustav Georg Herman, Rihard Jakob Herman, Rasmus Martin Roosiväli, Kaur-Mattias Kuuskme, Karl Tamla, Patrik Sebastian Karilaid, Oliver Inno, Mia-Laurel Rohtoja, Tim Ringo Mõlder, Lennart Reintam, Daniel Efraim, Meelis Markus Kaasik, Maria Rüdiger, Lennart Mällo, Jaagup Schnur, Hugo Vihmann, Karel-Mikk Kuuskme, Joonatan Soots, Oskar Pihl, Marlon Martma, Markus Robin Ermo, Frederik Kaldoja, Lui Saat.

Foto autor Ott Aleksander Raud, VHK õpilane