Veebikoolitus lastevanematele

vanematele

Tallinna Reaalkool ja Tallinna Kesklinna Põhikool kutsuvad kooliteed alustanud laste vanemaid koolitusele, kus otsime koolipsühholoog-terapeut Auli Andersalu-Targoga vastuseid järgmistele küsimustele:

• Millist toetust vajab algklassides õppiv laps?
  • Kuidas toetada last suurt muutustega kohanemisel?
  • Kuidas saada aru, kas lapsele püstitatud ootused on liiga kõrged?
  • Millal on põhjust lapse pärast muret tunda?
  • Miks on mäng arenguks ja kohanemiseks vajalik?

Koolitus on sisult sarnane 2020/2021 õppeaastal toimunud koolitusele.

Oodatud on ka teistes kooliastmetes õppivate laste vanemad, kellele teema huvi pakub.

KOOLITUSE TOIMUMISE AEG: 29. september 2021, kell 18:00-19:30

KOHT: Zoom keskkonnas. 29.09 koolituse slaidide saamiseks kirjutage palun meiliaadressil
Meeldetuletusena. Selleks, et Zoomis töö sujuks palume arvestada järgnevaga:

• Kasuta osaledes oma ees- ja perekonnanime (st koolitusele registreerunud inimese nime).
  • Oluline on olla kohas, kus on püsiv ja kiire internet.
  • Palun sisenege Zoomi võimalusel 15 min. enne koolituse algust, et saaksite rahulikult seadistada heli ja ühendust.
  • Sisenedes Zoomi, satute te kõigepealt ooteruumi (waiting room), et osalejate nimed kirja saaksime. Palume kannatlikkust, laseme kõik õigeks ajaks järgemööda koolitust kuulama.
  • Palun hoidke koolituse ajal mikrofon väljas. Lülitage mikrofon sisse ainult küsimuste esitamise ajaks.
  • Küsimused koolitajale võite jooksvalt kirjutada ka “vestluste” aknasse.

Koolituse maksumus: 10.-
Koolitusele registreerimise aluseks on ülekanne arveldusarve numbril: EE847700771002285233
Saaja: Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts
Ülekande selgituseks lisage osaleja nimi ja märksõna „Koolitus 29.09“.

Küsimuste korral saate ühendust võtta meiliaadressil:

Kohtumiseni koolitusel!