Teadusvõistluse “Rakett 69” 11. hooaja võitis Karl Mell

konkursid

Teadusvõistluse “Rakett 69” 11. hooaja finaalist väljus võitjana Tallinna Reaalkooli vilistlane Karl Mell (vil136). Karl õppis Reaalkoolis programmeerimissuunas ja lõpetas kevadel 12. klassi.

Tallinna reaalkooli vilistlase teekond finaalini oli täis väljakutseid. Finaali viis noormehe loogiline mõtlemine, nutikus ja rahulik meel, mis aitasid ta välja mitmest keerulisest duellist. “Kipsiga avasaates, viis duelli ja nüüd see finaali võit nii täpse ajaga, tõsine töö ja distsipliin viib lõpuks edule,” rõõmustas “Rakett 69” 11. hooaja võitja.

Reaalikatest võtsid “Rakett 69” 11. hooajal omavahel mõõtu Karolin Laud (138. lend), Kaur Reidma (vil136), Martin Rahe (vil136), Jaan Kristjan Kaassik (vil 132). Karolin Laud pälvis Tüdrukute tehnoloogia kooli auhinna „Parim tüdruk“ .

Foto: “Rakett 69” finaal Autor/allikas: ERR

Rakett 69 lend nr. 12 ootab oma pardale nutikaid ja teadushuvilisi noori. Registreerumine kestab 27. septembrini. Rohkem https://rakett69.ee/