Tallinna Reaalkooli ajaloo stipendium 2019

aitäh

Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi juhatus kuulutas 29. jaanuaril 2019 välja avaliku konkurssi „Tallinna Reaalkooli ajaloo stipendium 2019“. Stipendium määratakse kas ühekordse (2019. aastal toimuva) või pikemaajalise (2019. aastal algava) tegevuse/teo toetuseks, mis on suunatud Tallinna Reaalkooli ajaloo talletamisele.

Kandidaate stipendiumikonkursile võivad esitada kõik füüsilised või juriidilised isikud. Konkursil osalemiseks tuleb esitada Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsile põhjendatud vabas vormis taotlus või avaldus stipendiumi saamiseks.
Stipendiumi taotluses tuleb ära näidata:

• stipendiumi kandidaadi ees- ja perekonnanimi, sünniaeg ning kontaktandmed (aadress, telefoninumber, elektronposti aadress);
  • stipendiumi taotluse põhjendus ja teostatud tegevuse (tegevuste) kirjeldus.

Avaldused esitada Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsile aadressil Estonia pst 6 Tallinn 101148 või
Stipendiumi määrab Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi juhatus esitatud taotluste alusel väljakuulutatud stipendiumifondi piires ning see kuulatakse välja Tallinna Reaalkooli sünnipäeval 29. septembril 2020.