Ettevalmistused uueks õppeaastaks

koolielu

Kooliaasta algus Reaalis

• 2.-12. klasside aktus toimub teisipäeval, 1. septembril kell 10.00 staadionil.
  • 1. ja 12. klasside aktus teisipäeval, 1. septembril kell 12.00 aulas. 1. kl õpilased kogunevad kell 11.15 suures majas.
  • Kell 9.00 mütside kätteandmine 138. lennule POISI juures.
  • Kell 9.30 mütside kätteandmine 7.c klassile POISI juures.

Vaata klassijuhatajatundide infot siit.

Õpikute ja töövihikute jagamine

Õpikud ja töövihikud saavad 5.-12. kl õpilased kätte IV korruselt raamatukogust 25.-31. augustil 2020. Vaata täpset ajakava ning gümnaasiumiõpilaste töövihikute infot siit.

NB! Enne raamatukokku minekut või pärast õpikute kättesaamist pikenda oma õpilaspilet kantseleis.

Lendude kohtumised

7.c klassi kohtumine toimub reedel, 28. augustil kell 15.00

10. klasside (ehk 138. lennu) infotund ja üksteisega tutvumine toimub esmaspäeval, 31. augustil kell 12.00. Koguneme kooli kõrval oleval staadionil. 10. klasside õppekirjandus väljastatakse raamatukogust samal päeval.

Lastevanemate koosolekud

Uue 1.a kl lastevanemate koosolek toimub kolmapäeval, 26. augustil algusega kell 17.30 ruumis 305.

Uue 1.b kl lastevanemate koosolek toimub neljapäeval, 27. augustil algusega kell 18.00 ruumis 305.

Koolivormi kättesaamine

Enne suveperioodi tellimuse tähtaega (21. juuni) tellitud kaubad toimetatakse Itella SmartPOSTI pakiautomaadi vahendusel Teile sobivaimasse pakiautomaati.

Kui Te soovite suveperioodil tellitud kaupa ümber vahetada, siis saab seda teha alates 17. augustist. Selleks võtke ühendust .

Info kooridele

8. septembril Kumus toimuva kontserdi “Ooperist muusikalini” proovigraafik on Drives iga lennu Koori kaustas.

Täpsema info selle õppeaasta töökorraldusest leiad siit.