Noore õpetlase stipendiumid

konkursid

17. augustil andis Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid üle noore õpetlase stipendiumid. Stipendiumid toetavad Eestist pärit andekate keskharidusega noorte kõrghariduse tasemel õpinguid tunnustatud väliskõrgkoolides. Tallinna Reaalkooli sellel kevadel lõpetanud 135. lennu vilistlastest pälvisid noore õpetlase stipendiumi seitse silmapaistvate tulemustega vahvat noort:

• Kaarel Kivisalu – University of Manchester (Mathematics and Physics), Suurbritannia
  • Kadri Muuga – University of Cambridge (Natural Sciences), Suurbritannia
  • Margareth Olde – Università degli studi di Padova (Psychology), Itaalia
  • Jarl Patrick Paide – The University of Manchester (Computer Science and Mathematics), Suurbritannia
  • Andreas Simson – Imperial College London (Chemistry with Medicinal Chemistry), Suurbritannia
  • Laima Šusta – Imperial College London (Biochemistry), Suurbritannia
  • Markus Vaher – Institut d’études politiques de Paris (Sciences Po) (Middle Eastern and Mediterranean research), Prantsusmaa

Kokku anti välja 22 stipendiumit.
Tallinna Reaalkool õnnitleb stipendiumi pälvinud värskeid vilistlasi ning soovib neile vaimselt rikastavaid õpinguaastaid.