Toeta reaalikaid Euroopa statistikavõistlusel

konkursid

Head Reaalikad!

Meie oleme kolm 139. lennu õpilast ja me vajame just sinu toetust! Nimelt osalesime õpilaste Euroopa statistikavõistlusel, ning vajame sinu häält rahvahääletuses (kuni 10.07), et pääseda edasi Euroopasse. IGA HÄÄL LOEB!

Tehnilise poole pealt ka. Hääletus toimub Facebooki vahendusel likede/meeldimiste arvu järgi, kuid selleks et hääletada peab läbima teatud protseduurid:

• kõigepealt tuleb liituda/joinida “Õpilaste Euroopa Statistikavõistluse” Facebooki grupiga;
  • seejärel palume valida Reaalkooli video, meeskonnanimega FRESIITO, mis räägib Eesti süsinikujalajäljest eri vaatenurkade alt. Video leiab kiiresti üles, sest see on ainus video, kus on näha inimesi kaadris. Like tuleb panna kindlasti meie video juurde, mitte terve postituse alla.

Kui kõik eelnev tehtud, tee endale üks suur pai – olid abiks! Kui soovid veel rohkem abiks olla jaga eelnevat ka sõpradega:)

Toetuse eest tänulikud

Frederik Pärlin
Siim Ilison
Tobias Palm

PS: kui võistluse või võistlustöö kohta tekib küsimusi küsige julgelt!