Kooliaasta lõpetamine

koolielu

Kas mäletate seda tunnet, kui 1. septembril kooli tulite? Koolielevus oli väga suur? Ja nüüd on see kooliaasta läbi – jälle üks eriline klass sai läbi ja jälle üks eriline aasta, mida Reaali 138 aasta jooksul ei ole olnud. Kõik on sel kevadel tõepoolest teistmoodi.

1.-8. ja 10.-11. klasside kooliaasta lõpetamise aktus toimus 09. juunil virtuaalselt. Aktust saad järgi vaadata siit.

Tallinna Reaalkooli põhikooli lõpuaktus toimus 17. juunil 2020. Aktus on järelvaadatav siit.

135. lennu lõpuaktus toimub kolmapäeval, 1. juulil kell 13.00 kooli aulas. 12. klassi aktusest on ülekanne veebis ja vastav link avatakse kodulehel uudise “135. lennu lõpuaktus” juures pool tundi enne aktust.

Mida siis soovida? Puhake, olge palju looduses, lugege häid raamatuid ja lihtsalt olge! Ja öelge üksteisele midagi head, lihtsalt! Öelge mõni hea sõna suveks kaasa. Nii muudate maailma paremaks ja hoiate südames meie kooli mõtet – ÜKS KÕIKIDE, KÕIK ÜHE EEST!

Ja sealt ta tuleb: suur suvi ja koolivaheaeg.

Ilusat suve!  Kohtume 1. septembril!

Vaata ka: koolivaheajal on koolimaja avatud…