Draamateatri arvustuste võistluse tulemused

konkursid

Trummide põrin ja ilutulestik! Aeg on välja kuulutada Eesti Draamateatri lõppenud hooaja vabariikliku arvustuste võistluse parimad. 84 laekunud arvustuse seas oli mõtteid kõige erinevamate Draamateatri lavastuste kohta. On põhjust rõõmustada ja uhkust tunda ka Reaalkoolil, sest parimate tööde hulgas märgiti ära ka meie õpilaste arvustused:

Märten Mikk „J. V. Jannsen – eesti rahva kultuurivedur või sakste poolt ära ostetud kana?“ – lavastusest „Pöördtoolitund“ (juhendaja Mirja Bluum)

Paul Mark Tammiste arvustused „Jaan Krossi elust on meil nii mõndagi õppida“ (lavastusest „Suur Siberimaa”) ja „Mida õpetavad meile 1905. aasta revolutsiooni päikeselapsed?“ (lavastusest „Päikese lapsed“, juhendaja Anu Kell)

Palju õnne tublidele kirjutajatele!