Mõttespordi olümpiaadi tulemused

konkursid

Eesti Mõttespordi Liit korraldas ka sel õppeaastal vint.ee keskkonnas mõttespordi online olümpiaadi koolidele. Võisteldi neljal alal: vene kabe, male, gomoku ehk viis ritta ja sudokude lahendamine. Õppeaasta jooksul toimus neli etappi ning arvestus toimus kolmes erinevas vanusegrupis: algkool (1.-4. klass), põhikool (5.-9. klass) ning gümnaasium (10.-12. klass).

Mõttespordi olümpiaadi kabeturniiridel osales 691 õpilast 63-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 28 õpilast. Põhikooli vanusegrupis võitis parima kooli tiitli Tallinna Reaalkool. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad kabes:

• algkool: Henri Mugur (1. koht), Henrik Jaska (11. koht);
  • põhikool: Hans Robert Kannukene (2. koht), Siim Ilison (6. koht), Rain Alar Laurimaa (10. koht), Markus Ikla (12. koht).

Sellel õppeaastal osales maleturniiridel 650 õpilast 64-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 35 õpilast. Nelja etapi kokkuvõttes olid parimad males:

• algkool: Henri Mugur (6. koht), Kaur Mattias Kuuskme (26. koht), Lennart Reintam (27. koht);
  • põhikool: Tuudur Jakob Padari (6. koht), Karl-Ustav Kõlar (11. koht), Markus Ikla (12. koht);
  • gümnaasium: Grete Olde (1. koht).

Sellel õppeaastal osales gomokuturniiridel 536 õpilast 53-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 29 õpilast. Põhikooli vanusegrupis võitis parima kooli tiitli Tallinna Reaalkool. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad gomokus:

• algkool: Paul Johann Tamm (1. koht), Martin Pukk (11. koht), Henri Mugur (16. koht);
  • põhikool: Markus Ikla (1. koht), Karl-Ustav Kõlar (3. koht), Kirke Koni (4. koht);
  • gümnaasium: Karl Mattias Moor (2. koht).

Sellel õppeaastal osales mõttespordi olümpiaadi sudokuturniiridel 437 õpilast 49-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 28 õpilast. Põhikooli vanusegrupis võitis parima kooli tiitli Tallinna Reaalkool. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad sudokus:

• algkool: Oliver Luik (7. koht), Kaur Mattias Kuuskme (10. koht), Henri Mugur (17. koht);
  • põhikool:  Markus Ikla (1. koht), Karl-Ustav Kõlar (3. koht), Kaspar Teede (9. koht).

Koondarvestuses on parimad mõttesportlased aastal 2019/2020:

• algkool: Henri Mugur (1. koht), Kaur Mattias Kuuskme (10. koht);
  • põhikool: Markus Ikla (1. koht), Karl-Ustav Kõlar (2. koht), Tuudur Jakob Padari (6. koht).

Täpsem info siit. Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!