Füüsikavõistlus „Kajakas“ 2019/2020

ainevõistlused

8. jaanuaril 2020 toimus Füüsikavõistlus „Kajakas“. „Kajakas“ on füüsikaülesannete lahendamise võistlus, kus küsitakse küsimusi nii koolifüüsikaga seotud teemadel, kui ka igapäevaelulistest valdkondadest. Ülesannete lahendamine eeldab head intuitsiooni ja olukordade piltliku ettekujutamise võimet.

Gümnaasiumist saavutas Tuuli Tiivel (12. klass) üldarvestuses I koha! Suurepäraseid tulemusi näitas ka Birgit Veldi (10. klass) IV koht ja Jarl Patrick Paide (12. klass) VI koht.

Põhikoolist oli parim Liisa Pata (8. klass), kes saavutas üldarvestuses 9. koha ning oli põhikooli õpilastest teine ning parim kaheksandik. Samuti näitas suurepäraseid tulemusi Michelle Šusta (8. klass), kes saavutas üldarvestuses 35. koha ning oli põhikooli õpilaste pingereas kolmas ning kaheksandikest teine.
Õnnitleme!

Kokku osales füüsikavõistlusel „Kajakas“ 488 õpilast.
Lisainfo ja tulemused on leitavad siit.

Reivo Maasik (Tallinna Reaalkooli füüsikaõpetaja)