Emakeeleolümpiaadi koolivooru tulemused

ainevõistlused

15. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi koolivoor.

7.-8. klassi kuus esimest kohta: I koht – Andre Viitamees (piirkonnavoorus) , II koht- Karoli Maria Krause (piirkonnavoorus), III –IV koht – Sarah Elisabeth Tihvan, Salme Sillamaa (mõlemad piirkonnavoorus), V ja VI — koht Krõõt Arna ja Mia Brit Gavrilin.

9.-10. klassi kuus esimest kohta : I koht – Eliise Veltri (piirkonnavoorus), II koht – Kertu-Triin Roosmann (piirkonnavoorus), III koht – Ellen Roper (piirkonnavoorus), IV koht – Endrik Einberg (piirkonnavoorus), V koht – Aleksandra Maarja Maitse, VI-VIII koht – Birget Kõrvel, Helena-Erika Jõgi ja Matilda Touart.

11.-12. klassi kuus esimest kohta: I koht – Robert Suigusaar (piirkonnavoorus), II-III koht – Markus Vaher, Eva-Lotta Mett (mõlemad piirkonnavoorus), IV koht – Kertu Birgit Anton (piirkonnavoorus), V koht – Liis Liivand (piirkonnavoorus), VI koht – Eva Margareta Päts (piirkonnavoorus).

Soovime edu!