XX Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooks

sport

3. oktoobril toimus Viimsi mõisapargi radadel XX Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooks.

Teatejooksul 8x750m võisteldi järgmistes võistlusklassides:

• kaitseväe ja kaitseliidu võistkonnad,
  • põhikooliealised noorkotkad,
  • gümnaasiumiealiste noormeeste võistkonnad,
  • gümnaasiumiealiste tüdrukute võistkonnad.

Reaalkool osales isamaalisel juubelijooksul kõikides vanuseastmetes. Reaalkooli noorkotkad võitsid I koha,  gümnaasiumi noormehed I koha ja gümnaasiumi tüdrukud tubli II koha! Samuti oli Kaitseväe ja Kaitseliidu erinevates võistkondades meeldivalt palju reaalikaid võistlustules.

Noorkotkad: Marten Kelement, Tristan Aik Sild, Konrad Kudeviita, Henrik Kitt, Joosep Palm, Risto Pernits, Karl Gustav Jurtšenko, Mikk Sameli.
Gümnaasiumi noormehed: Sander Valt, Karl Mell, Andreas Laksberg, Oskar Miller, Mihkel Paumverk, Kaarel Paal, Andreas Toomas Kuusk, Kaspar Päärson, Hugo Kivilo.
Gümnaasiumi tüdrukud: Iris Tamsalu, Kristin Tropp, Kertu Kallaste, Liisbet Saar, Liina Rohtla, Sofia Marlene Haug, Birgit Veldi, Doris Nurk, Kadri Kalamäe.

Õnnitleme!

Pildigalerii: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/59609