Kesklinna koolide 3.-7. klasside murdmaateatejooksu koolinoorte meistrivõistlused

sport

2. oktoobril toimus Järve metsa radadel kesklinna 3.-7. klasside murdmaateatejooksude meistrivõistlused. Reaalikad näitasid südikat jooksu ning panid oma vastupidavuslikud võimed proovile teiste eakaaslastega kesklinna koolidest. Võisteldi igas võistlusklassis 5x450m murdmaateatejooksus. Erilises jooksuhoos olid 6.-7. klassi tüdrukud ja poisid, kes saavutasid omades võistlusklassides I koha ning tulid kesklinna meistriteks!

5. klasside koondis: Karmen Sooaru, Marta Pürg, Pia-Sophia Tatter, Laura-Liis Kippar, Karoliine Kranberg, Sten-Ove Mihelson, Markus Tõnisson, Miikael Rajangu, Sten Erik Lillemäe, Eero Elbrecht.
6.-7. klass tüdrukud: Sandra Tolli, Krettel Klaar, Nora Miller, Mei-Margareth Tatter, Mia-Marleen Rahe
6.-7. klass poisid: Tristan Aik Sild, Jakob Mathias Lindma, Sander Must, Mikk Sameli, Jakob Aus

Õnnitleme tublisid kestusjooksjaid ja täname kooli väärika esindamise eest!

Rait Eslon