Koolinoorte teatejooksud Kadriorus

sport

25. septembril toimusid Kadriorus koolinoorte teatejooksude meistrivõistlused. Tallinna Reaalkool osales kõikides võistlusklassides. Põhikooli noormehed teenisid 10x60m jooksus pronksmedali, gümnaasiumi tüdrukud 4x400m jooksus samuti pronksmedali. Gümnaasiumi noormehed saavutasid 4x800m jooksus IV koha.

Poisid põhikool (10x60m): Kapar Helm, Tristan Aik-Sild, Sander Simson, Mark Mälksoo, Marten Henrik Kelement, Sven Pajuri, Hugo Tristan Tammik, Konrad Kudeviita, Karl Gustav Jurtšenko, Gregor Gerretz, Oskar Mägi.

Gümnaasiumi noormehed (10x100m): Andreas Laksberg, Sander Valt, Markus Vaher, Indrek Vahur, Andres Sakk, Marek Talv, Märten Tropp, Mihkel Paumverk, Hugo Kivilo, Kristjan Nork.

Gümnaasiumi noormehed (4x800m): Mihkel Paumverk, Kaspar Päärson, Oskar Miller, Karl Mell.

Põhikooli tüdrukud (10x60m): Mirtel Klaar, Laura Koppel, Elisabeth Lauri, Emma Priisaar, Mia Marleen Rahe, Mei Margareth Tatter, Krettel Klaar, Liis Reinvee, Miia Pärgmaa, Mila Laub, Michelle Šusta.

Gümnaasiumi tüdrukud (10x100m): Iris Tamsalu, Liina Rohtla, Rhea Kõivutalu, Birgit Veldi, Kertu Kallaste, Jennifer Veismann, Doris Nurk, Grethel Tiivel, Inkari Karmel Juurikas, Kadri Kalamäe.

Gümnaasiumi tüdrukud (4x400m): Iris Tamsalu, Mirtel Klaar, Liina Rohtla, Birgit Veldi.

Õnnitleme!

Rait Eslon (kehalise kasvatuse õpetaja)