Koolinoorte kergejõustiku MV

sport

28.-29. mail toimusid Kadrioru staadionil koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused.

Koolinoorte meistriks tulid: Mihkel Paumverk põhikooli 1500 m jooks, Sander Valt gümnaasiumi 200 m jooks, Mirtel Klaar põhikooli 300 m jooks.

Hõbemedalile tulid: Oskar Heinsaar gümnaasiumi kuulitõuge, Sven-Marti Pajuri põhikooli 100 m jooks, Andreas Laksberg gümnaasiumi 100 m jooks, Iris Tamsalu gümnaasiumi 100 m tj.

Pronksmedalile tulid: Doris Nurk põhikooli kuulitõuge, Maria Pernits gümnaasiumi kuulitõuge, Sofia Marlene Haug gümnaasiumi kõrgushüpe, Liisbet Saar gümnaasiumi 400 m jooks, Hanne Tõnts gümnaasiumi 200m jooks, Kaarel Vesilind gümnaasiumi 3000 m jooks, Sander Valt gümnaasiumi 100 m jooks, Kadri Muuga gümnaasiumi kettaheide, Raimond Parts põhikooli 1500 m jooks, gümnaasiumi noormehed 4×100 m teatejooks (Markus Vaher, Sander Valt, Christopher Kaare, Andreas Laksberg).

Täname kooli väärika esindamise eest: Mileena Vaakmann, Emma Erm, Emma Priisaar, Märten Tropp, Liina Rohtla, Martin Värton, Risto Pernits, Birget Kõrvel, Mikk Hendrik Kelder, Kaspar Helm, Kristjan Nork, Kaspar Päärson, Tauri Miggur, Inkari Karmel Juurikas, Marten Kelement, Paul Robert Pütsepp, Christopher Kaare.

Rait Eslon (Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetaja)