Koolilõpulaat

õpilastegevus

2019. aasta koolilõpulaat ei ole enam mägede taga, nimelt toimub see juba 25. mail, ühel ilusal kevadisel laupäeval. Tegemist on neljanda taolise laadaga, traditsioon sai alguse 2016. aastal. Põhiline eesmärk on ühendada Reaali kogukonda ja teha seda just heas seltskonnas ning värskes õhus. Laada tulu jaotumine on kujunenud selliseks, et osa läheb Tallinna Reaalkooli Koolilõpulaadafondi, osa antud aastal koolis vajalikule uuendusele ning väike osa jääb muidugimõista ka järgmise laada jaoks. Eelnevatel aastatel oleme kogunud raha kooli muusikariistade ja uue tiibklaveri jaoks, samuti said tänu eelmise aasta laadale parandatud bioloogia rekvisiitide klaasist karbid.

Nagu ikka, leiab laadalt leiab head toitu, kokteilibaari ning igal aastal on omal kohal ka keemikute lämmastikujäätis. Saab meisterdada ja nautida andekate noorte muusikaloomingut. Kindlasti leiab sealt ka koolivormi- ning raamatutäika. Kirsiks tordil toimub veel oksjon, kus leidub mitmeid õpetajate esemeid, maale ning ka emade imeilusat käsitööd. Nii et iga üks leiab midagi põnevat. See aasta on plaanis staadionil maha pidada ka mitu Pushball’i mängu. Leiab muudki vahvat, nagu vabavisked meie kooli osavamate korvpalluritega ja veepong.

Sel aastal on meie eesmärk koguda raha Tallinna Reaalkooli koolilõpulaada fondi ning koolile oma heli- ja valgustehnika soetamiseks. Kuna Reaalkoolis toimub palju üsna suuri ja võimsaid üritusi, leidis abituurium, et koolil oleks tarvis oma tehnikat – see annab võimaluse panustada ürituste korraldamisel rohkem muudesse asjadesse.

Kuidas on võimalik veel üritusse panustada?

1. Tulge ise kohale. See on vaieldamatult üks paremaid panustamise viise. Laat on avatud absoluutselt kõigile, seega võtke kaasa, keda iganes soovite: sõbrad, sugulased, naabrid jne.
  2. Samuti saate aidata annetades meie laadale midagi järgnevatest asjadest:
    • Reaali koolivormi riideid, mütse koolivormitäika tarbeks;
    • vanu raamatuid raamatulaada tarbeks;
    • esemeid loteriile;
    • esemeid oksjonile;
    • toiduained kohvikutele (kodused hoidised või ka mõne ettevõtte toodang, kes on valmis üritust sponsoreerima).
  3. Laata on võimalik toetada ka annetusega, tehes ülekande Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi kontole: EE281010052031001003, märksõnaks Laada annetus.

NB! Koolivormiriided, vanad raamatud, esemed oksjonile ja loteriile on võimalik tuua Reaalkooli suure maja fuajees olevatesse märgitud kastidesse. Küpsetisi ootame laadapäeva hommikul fuajees.

Kui tunnete, et sooviksite aidata ja panustada, palun saatke meil ühele alljärgnevatest meiliaadressidest.

Ette tänades

Eva Margareta Päts (135.b)

Brita Kärt Vähejaus (134.b)