Reaali Rammumees 2019 on Mihkel Kaalep

traditsioonilised üritused

6. mail toimus Reaalkooli staadionil kaheksandat aastat klassidevaheline rammumeeste võistlus. Võistluse moto on selgitada gümnaasiumi parim ja mitmekülgseim rammumees tähistamaks Georg Lurichi sünniaastapäeva. Kavas oli viis ala: jõurada, autovedu, rinnalt surumine, jõutõmme, raskushoie.

Väga tasavägise võistluse võitis ühepunktise eduga Mihkel Kaalep ja tuli meistriks, edestades Erik Lauri. Ka kolmas koht võideti ühepunktise paremusega ja pronksmedalile tuli Rasmus Rannala.

Autoveo rändkarika võitis Mihkel Kaalep! Huvitav on ka fakt, et kaheksa aasta jooksul on alati võitjaks tulnud lõpuklassi rammumees.

Täname ja õnnitleme vägeva reaalväärika, lurichliku esinemise eest rammumehi: Oskar Heinsaar, Andre Otti, Rasmus Rannala, Kenner Talisainen, Erik Laur, Oskar Järg, Kaspar Kalle, Mihkel Kaalep, Sander Valt.

Rammumees 2012 Hans Sokk
Rammumees 2013 Jüri-Mikk Udam
Rammumees 2014 Erik Kuzovkov
Rammumees 2015 Marko Kullam