Märt Karmo pälvis Muinsuskaitse Seltsi teenetemedali

aitäh

Muinsuskaitsepäeval, 18. aprillil avati Tammsaare muuseumis pidulikult muinsuskaitsekuu. Ühtlasi tunnustas Muinsuskaitse Selts vabatahtlikke, kelle töö Eesti kultuuripärandi hoidmisel on teistele eeskujuks. Märt Karmole (vil! 77) omistati Tallinna Reaalkooli ajaloo uurimise ja jäädvustamise eest Muinsuskaitse Seltsi teenetemedal.

Märt Karmo sulest ilmus Tallinna Reaalkooli 130. sünniaastapäevaks koguteos „Must-kuldne müts me peas…“, mille esimene köide käsitleb Tallinna Reaalkooli ajalugu 1917−1920 ning teine köide vaatleb Tallinna Reaalkooli aastail 1920–1940. Käesoleval aastal nägi trükivalgust kaheköiteline „Kannatuste aastast ikestatud aega. Tallinna Reaalkool (II Keskkool) aastail 1940–1954 I, II“.

Tallinna Reaalkool õnnitleb Märt Karmot ja tänab teda ainulaadse pühendumise eest!

Pum-tšiga-pum!