Füüsikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

ainevõistlused

6.-7. aprillil 2019. toimus Tartus füüsikaolümpiaadi lõppvoor. Parimad realistid ainevõistlusel olid:

• põhikooli (8.-9. klass) arvestuses Mihkel Jakobson (4. koht, II järk, 9. klasside 3. koht), Paul Kaspar Nurk ja Henri Peterson (diplom);
  • gümnaasiumi (10.-12. klass) arvestuses Kaarel Kivisalu (5. koht, II järk, 11. klasside 2. koht), Robin Haljak (6. koht, II järk), Jarl Patrick Paide (9. koht, II järk), Andreas Simson (10. koht, III järk), Kaarel Paal (10. koht, III järk), Martin Rahe (III järk, 10. klasside võitja), Kaarel August Kurik (III järk), Tuuli Tiivel, Uku Hannes Arismaa ja Andreas Must (diplom).

Füüsikaolümpiaadi žürii nimetas rahvusvahelise füüsikaolümpiaadi Eesti võistkonna kandidaatideks järgnevad õpilased: Kaarel Kivisalu, Robin Haljak, Jarl Patrick Paide, Andreas Simson, Kaarel Paal, Martin Rahe, Kaarel August Kurik, Tuuli Tiivel. Õpilased on kutsutud osalema Põhja- ja Baltimaade füüsikaolümpiaadil 24.-26.aprill 2019, mis toimub Tallinna Ülikoolis.

Õnnitleme!

Täname juhendajaid õpilaste ettevalmistamise eest!

Lisainfo: http://efo.fyysika.ee/