Reaalteatrile Tallinna kooliteatrite festivalil laureaadi preemia

konkursid

28.-29. märtsil 2019 toimus viiendat aastat järjest Tallinna 32. Keskkoolis ülelinnaline kooliteatrite festival (põhikooli ja gümnaasiumi aste).

Reaalteateri põhikooli näitering sai Tallinna kooliteatrite festivalil laureaadi preemia põhikooli arvestuses ja Allar-Joel Möldre parima meesnäitleja preemia. Mängiti omaloomingulist näidendit “Pardipraad”.

Reaalteatri koosseisu kuuluvad Ellen Marigold Roper, Ketlin Murro ja Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkoolist ning Jan Enriko Viidermets, Gregor-Vambola Kolbakov, Karl Richard Kalda Tallinna Kesklinna Põhikoolist. Õpilasi juhendas õpetaja Katrin Nielsen.

Reaalteater on oodatud vabariiklikule keskastme kooliteatrite festivalile, mis toimub 26.-27. aprillil Otepääl.

Palju õnne!