Mõttespordi olümpiaadi tulemused

sport

Eesti Mõttespordi Liit korraldas ka sel õppeaastal vint.ee keskkonnas mõttespordi online olümpiaadi koolidele.

Võisteldi neljal alal: vene kabe, male, gomoku ehk viis ritta ja sudokude lahendamine. Õppeaasta jooksul toimus neli etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool (1.-4. klass), põhikool (5.-9. klass) ning gümnaasium (10.-12. klass).

Sellel õppeaastal osales mõttespordi olümpiaadi kabeturniiridel 635 õpilast 49-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 35 õpilast. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad kabes:

• algkool: Henri Mugur (3. koht), Henrik Jaska (8. koht), Hendrik Tambla (12. koht);
  • põhikool: Hans Robert Kannukene (4. koht), Ardi Raag (5. koht), Markus Ikla (6. koht);
  • gümnaasium: Margareth Olde (9. koht), Grete Olde (45. koht).

Sellel õppeaastal osales mõttespordi olümpiaadi maleturniiridel 569 õpilast 56-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 32 õpilast. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad males:

• algkool: Henri Mugur (18. koht), Gustav Georg Herman (22. koht);
  • põhikool: Karl Erik Olde (3. koht), Ardi Raag (6. koht), Karl-Ustav Kõlar (11. koht);
  • gümnaasium: Margareth Olde (1. koht), Grete Olde (2. koht).

Sellel õppeaastal osales mõttespordi olümpiaadi gomokuturniiridel 465 õpilast 39-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 29 õpilast. Põhikooli vanusegrupis võitis parima kooli tiitli Tallinna Reaalkool. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad gomokus:

• algkool: Hendrik Tambla (2. koht), Martin Pukk (3. koht), Paul Johann Tamm (15. koht);
  • põhikool: Markus Ikla (1. koht), Karl-Ustav Kõlar (4. koht), Ardi Raag (5. koht).

Sellel õppeaastal osales mõttespordi olümpiaadi sudokuturniiridel 383 õpilast 39-st koolist, neist Tallinna Reaalkoolist 31 õpilast. Nelja etapi kokkuvõttes olid Tallinna Reaalkoolist parimad sudokus:

• algkool: Kaspar Teede (1. koht), Hendrik Tambla (4. koht), Oskar Henrik Kundla (5. koht);
  • põhikool: Ardi Raag (2. koht), Karl-Ustav Kõlar (3. koht), Markus Ikla (7. koht).

Koondarvestuses on parimad mõttesportlased aastal 2018/2019:

• algkool: Hendrik Tambla (1. koht), Henri Mugur (5. koht);
  • põhikool: Ardi Raag (1. koht), Karl-Ustav Kõlar (3. koht), Markus Ikla (4. koht).

Täpsem info siit. Õnnitleme võitjaid, täname kõiki osalemast ning kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Rene Ämarik (Tallinna Reaalkooli IT-tugiisik)