Avatud uste päev gümnaasiumisse kandideerijatele

õpilastegevus

Head 9. klassi õpilased!

Gümnaasiumikatsete hooaeg on peagi täies hoos ja paratamatult tuleb teha valikuid. Selleks, et Teil oleks neid natukenegi lihtsam teha, toimub Reaalkoolis juba mitmendat aastat avatud uste päev. Avatud uste päev toimub laupäeval, 9. märtsil kell 11-13.

Alguses tutvustab direktor Ene Saar õppekorraldust ja ametlikku poolt ning seejärel saavad sõna 10.-12. klasside õpilased erinevatest suundadest, kes räägivad koolielust üleüldiselt.

Pärast kokkusaamist on võimalik programmeerimise huvilistel saada üks 45 minutiline näidistund, mille viivad läbi programmeerimissuuna õpilased. Sinna tundi minekuks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha sellel lingil- https://goo.gl/forms/nkg63gdeUaZ2IASv2

Üritus on eelkõige suunatud teiste koolide põhikoolilõpetajatele, kuid ka Reaalkoolis õppijad on väga oodatud.
Kõik esinejad vastavad suurima heameelega kõigile teie küsimustele ning soovi korral tutvustame huvlistele koolimaja.

Ootame kõiki külla!