Kesklinna koolinoorte 1.-7. klassi suusatamise meistrivõistlused

sport

20. veebruaril toimusid Nõmme Spordikeskuse radadel 1.-7. klassi õpilaste suusatamise meistrivõistlused.

Tallinna Reaalkooli 1.-5. klassi tüdrukud saavutasid kokkuvõttes III koha ja poisid I koha.
Parimad individuaalsed tulemused: Nora Miller III koht, Martin Pukk IV koht, Sander Rünkla VI koht, Anna Maria Tammik III koht, Grete Saue VI koht.
Täname kooli väärika esindamise eest: Nora Miller, Eva-Maria Tammik, Mirtel Madleen Siimar, Mei Margareth Tatter, Kadri-Ly Reinaru, Rebecca Rankla, Liisa Pruuli, Martin Pukk, Sander Rünkla, Oskar Treffner, Kaur Kalle, Karl Sören Tamm, Gregor Vain, Gustav Salm.

6.-7. klasside tüdrukud saavutasid kokkuvõttes II koha ja poisid I koha.
Täname kooli väärika esindamise eest: Anna Maria Tammik, Grete Saue, Karoliina Liiv, Mila Laub, Mia-Loviise Ehrstein, Anni Marie Nurk, Oskar Mägi, Oskar Pukk, Richard Lõoke, Luukas Harald Pukk, Simm Marten Saadi, Sander Must.

Õnnitleme tublisid talisportlasi!

Rait Eslon (Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetaja)