Reaalkooli gümnaasiumi võrkpallurid Tallinna koolinoorte meistrid!

sport

Tallinna Reaalkooli gümnaasiumi võrkpallivõistkond võitis koolinoorte meistritiitli. Lilleküla Gümnaasiumis sõbrapäeval toimunud finaalmängus võideti Tallinna 21. Kooli kindlalt tulemusega 2:0. Sama tulemusega oldi üle ka kolmandaks tulnud võõrustajatest ja neljandaks jäänud Gustav Adolfi Gümnaasiumist. Võidukas võistkonnas mängisid Mathias Külvi, Jan Markus Üprus, Tauri Miggur, Herman Karol Hõrrak, Oskar Johannes Piibar, Stefan Theodor Saar, Karmo Saviauk, Sten Pukka ja Andres Sakk. Kehalise kasvatuse õpetaja Marko Mett sõnas peale võidukalt kulgenud finaalturniiri, et poisid tegid selle ära, mida sellise koosseisuga võistkond pidigi tegema. “Oleme võidetud kuldmedaite üle väga uhked. Meil on Reallkooli kokku sattunud huvitav punt võrkpallipoisse, kes kõik teevad tegusid ka klubispordis Eesti omaealiste tiitlivõistlustel. Lisaks on nii mõnigi mees siin juba Eesti meeste meistri- ja esiliiga võistkondade hingekirjas.”

Marko Mett (Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetaja)