Informaatikaolümpiaadi ja -viktoriini lõppvoor

ainevõistlused

16.-17. veebruaril toimus Tartus informaatikaolümpiaadi ja informaatikaviktroriini Kobras lõppvoor. Parimad realistid informaatikaolümpiaadil olid:

• koondarvestuses – Kaarel August Kurik (III järk);
  • algajad – Kaarel August Kurik ja Uku Hannes Arismaa (II järk), Martin Rahe (III järk);
  • põhikool – Hans Rahi (III järk).

Õnnitleme! Vaata tulemusi.

Sel aastal läksid informaatikaviktoriinil Kobras esikohad kõigis rühmades jagamisele maksimumpunktid teeninud võistlejate vahel. Parimad realistid olid:

• benjaminide (6.–8. klass) hulgas Ingrid Hints ja Liisa Pata (I järk), Georg Markus Somelar, Karl-Ustav Kõlar ja Märten Erik Loor (II järk);
  • juunioride (9.–10. klass) arvestuses Martin Rahe (I järk), Lee Ann Madissoon (III järk);
  • seenioride (11.–12. klass) rühmas Ekke-Markus Muttika (I järk), Mikael Tüür (III järk).

Õnnitleme! Vaata tulemusi kobras.eio.ee.

Aitäh juhendajatele Jaagup Kippar, Hanna Britt Soots, Kailit Taliaru ja Rene Ämarik.

Foto: Parimad informaatikaviktoriini Kobras lahendajad. Pildistas Ahto Truu (Tartu Ülikool)