Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

ainevõistlused

Keemiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor 8.-12. klasside õpilastele toimus 26. jaanuaril 2019 Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Sel aastal toodi Reaalkooli ära iga klassi esikoht!

Parimad reaalikad ainevõistlusel olid:

• 8. klass – Eke Tooming (I koht), Gregor Ludvig Kikas (II) koht), Iir Niinemaa (4.−5. koht), Karl-Andres Parts (6. koht), Endrik Einberg (7. koht), Ellen Roper (10.−11. koht).
  • 9. klass – Mihkel Jakobson (I koht), Paul Kaspar Nurk (5. koht), Andreas Põšnograjev (6. koht), Hans Rahi (8. koht).
  • 10. klass – Argo Merilo (I koht), Martin Rahe (II koht), Sofia Marlene Haug (III koht), Markus Randma (4.−5. koht), Kaur Reidma (6.−7. koht), Kertu Birgit Anton (10. koht).
  • 11. klass – Andreas Simson (I koht), Kaarel Kivisalu (II koht), Kadri Muuga (5. koht), Carmen Tiivel (7. koht), Andres Sakk (9. koht), Markus Vaher (10. koht).
  • 12. klass – Uku Hannes Arismaa (I koht), Robin Haljak (II koht), Andres Must (III koht), Airon Oravas (7. koht).

Õnnitleme! Aitäh juhendajatele Andrus Kangrole ja Martin Saarele.
Täpsem info: https://olympiaadid.haridus.ee/?objID=14218