Aita Ottson pälvis Gerhard Rägo nimelise mälestusmedali

aitäh

8. detsembril anti Tartu Ülikooli senati saalis Tallinna Reaalkooli matemaatikaõpetajale Aita Ottsonile pikaaegse pühendunud töö eest professor G. Rägo nimeline mälestusmedal. Aita Ottsoni õpetamisel on matemaatikat mõistma ja eriliselt hindama hakanud põlvkonnad õpilasi ning tähelepanuväärne on tema panus matemaatikaõpetajate järelkasvu.

Vastavalt statuudile omistatakse Gerhard Rägo nimeline mälestusmedal silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös, õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osutamise eest matemaatika õpetamise täiustamisele Eesti koolides. Mälestusmedali asutasid 1990. aastal Tartu Ülikool ja Eesti Matemaatika Selts ning sel aastal anti medaleid välja 29. korda.

Tallinna Reaalkool õnnitleb!