Informaatikaviktoriini Kobras I voor

konkursid

Informaatikaviktoriini Kobras I voor toimus 5.–16. novembril 2018. a. Miksikese keskkonnas. Viktoriini II voor koos IT-teemaliste huvitegevustega toimub 16.–17. veebruaril 2019. a. Tartus. II vooru kutsutakse parimad lahendajad I vooru tulemuste põhjal.

Tallinna Reaalkoolist on lõppvooru kutsutud:

• benjamin vanuserühm (kuni 8. klass): Georg Markus Somelar, Ardi Raag, Hans Robert Kannukene, Henrik Johan Kitt, Ingrid Hints, Karl Johannes Teetlaus, Karl-Ustav Kõlar, Liisa Pata, Miia Pärgmaa, Märten Erik Loor, Remo Pihel, Renate Piik, Revo Janu, William Vodi. Üle Eesti oli kokku 2180 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 59.
  • juunior vanuserühm (9.-10. klass): Andre Otti, Andreas Laksberg, Annely Vahi, Eva-Lotta Mett, Grete Olde, Kadi Riin Vähejaus, Katriine Sooväli, Lauren-Ly Valge, Liisa Nugis, Martin Rahe, Elisabeth Undrits, Erik Heinvee, Heleliis Padar, Iris-Maria Matskevits, Kaarel Kristjan Katmuk, Kaidi Tootmaa, Kertu Birgit Anton, Lee Ann Madissoon, Nils Norman Kalle. Üle Eesti oli kokku 840 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 44.
  • seenior vanuserühm (11.-12. klass): Rasmus Aasmäe, Tuuli Tiivel, Ekke-Markus Muttika, Karl Joosep Kahk, Mikael Tüür, Rasmus Saame, Airon Oravas, Robert Suigusaar. Üle Eesti oli kokku 438 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 27.

Õnnitleme!

Täpsem info II vooru kohta saadetakse jaanuaris otse kutsututele. Palun hoolitsege, et teil oleks Miksikese profiilis kehtiv meiliaadress, muidu ei tarvitse info teieni jõuda!

Teate edastasid Hanna Britt Soots ja Kailit Taliaru (Tallinna Reaalkooli informaatikaõpetajad).