Lastevanemate koolitus kolmapäeval

vanematele

Lastevanemate koolitused 22. november ja 12. detsember 2018, kell 18:00.
12. detsembril toimub koolitus ruumis 303.

1. Nutimaailma mõjud – lapse füüsiline ja emotsionaalne tervis. Kuidas mõjutab digimaailm und ja emotsioone, mõtlemist ja suhtlemist, vaimset ja kehalist tervist?
  2. Mida teha lapse nutiharjumuste muutmiseks? – kuidas rääkida nutimaailmast, seada piire ja teha kokkuleppeid, millised on meie endi hoiakud ja harjumused vanematena?

Koolitaja Kätlin Konstabel on psühholoog, pere-ja paariterapeut. Ta on töötanud psühholoogina nii politseis, Tartu Ülikooli Teaduskoolis, TÜ Psühhiaatriakliinikus kui viimastel aastatel erapraksises. Lisaks on ta õppejõuna aastaid andnud erinevatel psühholoogia teemadel loenguid TÜ Psühholoogia instituudis ning õpetanud internetipsühholoogiat TÜ ja TTÜ küberkaitse rahvusvahelise magistriõppe tudengitele.
Aastatel 2013-15 oli ta Tervise Arengu Instituudi laste internetisõltuvuse uuringu põhiläbiviija.

Koolituskorra maksumus ühele inimesele: 15.-
Registreerimise aluseks on ülekanne arveldusarvele numbril  EE847700771002285233
Saaja: Tallinna Reaalkooli Hoolekande Selts
Selgituseks lisage osaleja nimi ja märksõna “koolitus 12.12”