Tallinna Reaalkooli hoolekogu kutsub …

vanematele

Austatud lastevanemad

Tallinna Reaalkool korraldab kord aastas lastevanemate üldkoosoleku, kus antakse ülevaade olulisematest kooliga seotud teemadest. Konkreetse klassiga puudutavaid küsimusi arutatakse klasside lastevanemate koosolekutel. Samas mõlemad nimetatud formaadid ei võimalda arutada üldisemaid küsimusi konkreetse kooliastme lõikes. Seetõttu on kooli hoolekogu otsustanud ellu kutsuda lastevanemate arutelud erinevate kooliastmete lõikes. Loodame, et nii on lisaks ettekannete kuulamisele võimalik ka omavaheline arutelu konkreetsemat huvi pakkuvatel teemadel.

Mainitud eesmärgil kutsub Tallinna Reaalkooli hoolekogu kõiki asjas huvitatud 5.–9. klasside lastevanemaid 14. novembril 2018 kell 18.00 koolimajas (ruum 206) toimuvale arutelule.

Hoolekogu ettepanek arutlusele tulevad teemade osas on järgmine:
1. Lühiülevaade Tallinna Reaalkooli põhikooli tegevust puudutavadest arendusprojektidest (uus õppekorpus, Innove projektid, huviringide tegevuse laiendamine);
2. Põhikooli kooliastmega seonduvad küsimused (põhikooli identiteet ja kooli ootused, kodukorra nõuete täitmine, uute töötajate tutvustamine);
3. Õpilane-kool-vanemad: õpilaste heaolu, lapse toimetuleku toetamine kodus ja koolis;
4. Vastused kohapeal algatatud küsimustele, arutelu.

Koosolekul osalevad ja küsimustele vastavad lisaks hoolekogu esindajatele: direktor Ene Saar, õppealajuhataja Tiina Talvi, koolipsühholoogid Kati Pajuman ja Olle Selliov, kärjäärinõustaja Kaisa Tamkivi, huvijuht Anu Sildnik, eripedagoog Agnes Filippov ja õpetajad.

Selleks, et arutelu paremini planeerida, palun võimaluse korral oma osalemisest märku anda 12. novembriks hoolekogu aseesimehe Anna-Greta Tshakna e-postile

Peatsele kohtumisele lootma jäädes.

Lugupidamisega
Madis Päts