Näitus “100 loometööd koolidest”

meediakaja

Eelmise aasta novembris tegid ajakiri Käsitöö ning Eesti Käsitööõpetajate Selts “Aita” üleskutse võtta osa Eesti 100. sünnipäevale pühendatud erinumbri loomisest.

Õpetajad ja õpilased üle Eesti said panustada oma tööde ja tegemistega ajakirja valmimisse. Ajakiri pandi kokku põnevamatest töödest, mida käsitöötundides valmistatakse ning värskesse ajakirja jõudsid ka kolme Tallinna Reaalkooli õpilaste tööd.

Näitusel “100 loometööd koolidest”  saab näha töid, mida ajakirjas avaldati. Sinna jõudsid Heleen Rahel Ojasalu imekaunis tikitud Hayley Williamsi töö, Hanna Maria Vinkeli arhailise tikandiga kott ning Pilleriin Raidma rahvusliku tikandiga vöö.

Näitus on Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis (Pikk 22) avatud 24. oktoobrist – 12. novembrini.

Teate edastas Egle Pihlap (Tallinna Reaalkooli käsitööõpetaja)