Mihkel Paal esines rahvusvahelisel geoinformaatika konverentsil Riias

õpilastegevus

17.-19. oktoobril toimus Riias Balti Esri kasutajate rahvusvaheline konverents, kus osales ligikaudu 600 geoinformaatikaga tegelejat 10 erinevast riigist ja rohkem kui 220 erinevast organisatsioonist.

Tallinna nelja kooli (Tallinna Reaalkool, Tallinna Tehnikagümnaasium, Jakob Westholmi Gümnaasium ja Tallinna Saksa Gümnaasium) Tallinna Linnaplaneerimise Ameti ja AlphaGIS OÜ koostööprojekti tutvustas konverentsil ühe meeskonnaliikmena Mihkel Paal. Ühisprojektis kaardistati ligi 400 objekti, mille seisukorda, kontaktandmeid, varustust, pilte ja muud infot saab veebirakendustest nüüd vaadata igaüks. Lisaks saab Tallinna Linnavalitsus värsked andmed virgestusalade kohta ja pakkuda paremaid sportimise võimalusi linna kodanikele. Ühisprojekti koordineeris AlphaGIS OÜ GIS-tarkvara müügikonsultant vil!130 Kaisa Laur.

Rohkem infot projektist saab kuulda 14. novembril GIS-päeval Rahvusraamatukogus http://www.gispaev.ee/avaleht/gis-paev-2018/

Teate edastas Piret Karu (Tallinna Reaalkooli geograafiaõpetaja)