Reaalikate head tulemused keemia lahtisel võistlusel

ainevõistlused

Eesti koolinoorte XXV keemia lahtisel võistlusel saavutasid Reaalkooli õpilased väga häid tulemusi.

Nooremas vanuserühmas (9.-10. klass) jõudis üleriigilises arvestuses esikümnesse viis Reaalkooli õpilast: I koht Martin Rahe, III koht Markus Randma, 6. koht Argo Merilo, 7.-8. koht Anna Pauliina Rumm, 10. koht Kaur Reidma. Väga head tulemused saavutasid veel Sofia Marlene Haug, Mihkel Jakobson, Kaarel Kristjan Katmuk ning Lee Ann Madissoon.

Vanemas vanuserühmas (11.-12. klass) saavutasid silmapaistvaid tulemusi järgmised õpilased: 4.-5. koht Andreas Simson, 6.-7. koht Kadri Muuga. Väga eduka soorituse tegid veel Uku Hannes Arismaa, Tuuli Tiivel, Kaarel Kivisalu ja Laima Šusta.

Kokku osales lahtisel võistlusel 27 Tallinna Reaalkooli õpilast.

Õnnitleme kõiki osalenud õpilasi ja täname nende juhendajaid Martin Saart ja Andrus Kangrot.