Kesklinna koolide murdmaateatejooksu võistlused olid edukad!

sport

Neljapäeval, 4. oktoobril Järve terviseradadel toimunud Tallinna kesklinna koolide 3.-7. klasside murdmaateatejooksu võistlustel said Tallinna Reaalkooli õpilased kätte neli medalikomplekti. Kõige edukamad olid 5. klasside tütarlapsed, kes võitsid 14 võistkonna konkurentsis oma jooksu! Võistkonda kuulusid Nora Miller, Mirtel Siimar, Krettel Klaar, Sandra Tolli ja Mei Margaret Tatter. Hõbemedalid said kaela 3. klassi poisid ning 6.-7. klasside arvestuses osalenud poisid ja tütarlapsed.

Võistkondadesse kuulusid veel:

• 3. klassi poisid Kaur- Mattias Kuuskme, Aleksander Kudeviita, Karl Tamla, Jakob Oja, Joachim Ambrosius
  • 4. klassi tüdrukud Daniela Magero, Paula Arula, Laura Liis Kippar, Karoliine Kranberg, Pia Sofia Tatter
  • 6.-7. klassi tüdrukud: Mirtel Klaar, Emma Priisaar, Nora Parik, Birgit Reintamm, Anna Maria Tammik, Katariina Jaska
  • 6.-7. klassi poisid: Tristan Aik Sild, Jakob Mathias Lindma, Henrik Johan Kitt, Joosep Palm, Risto Pernits

Kehalise kasvatuse õpetajad tänavad kõiki võistlusel osalenud õpilasi ja soovivad kõigile aktiivset sportliku sügise jätku!

Teate edastasid Marko Mett ja Rait Eslon (Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetajad)