Tallinna koolinoorte murdmaajooksu MV

sport

Tallinna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel Nõmme Spordikeskuse radadel saavutas Reaalkool põhikoolide koondarvestuses II koha ja gümnaasium I koha.

Gümnaasiumi noormeeste 3km jooksus saavutas Rainer Kravets II koha, Kaspar Päärson IV koha, Tauri Miggur VI koha ja põhikooli poeglastest Mihkel Paumwerk 2km jooksus V koha.

Põhikoolide arvestuses jooksid: Mirtel Klaar, Milena Vaakmann, Emma Erm, Emma Priisaar, Marten Kelement, Märten Tropp, Raimond Parts, Mihkel Paumwerk, Mikk Hendrik Kelder, Andreas Toomas Kuusk, Tristan Aik Sild.

Gümnaasiumi kuldses tiimis jooksid: Liisbet Saar, Sofia Marlene Haug, Kertu Kallaste, Iris Tamsalu, Kristin Tropp, Annely Vahi, Carmen Tiivel, Hanne Tõnts, Kaspar Päärson, Tauri Miggur, Rainer Kravets, Sander Valt.

Õnnitleme vastupidavaid kestusjooksjaid!

Teate edastas Rait Eslon (Tallinna Reaalkooli kehalise kasvatuse õpetaja)