Tallinna koolinoorte teatejooksude MV Kadriorus

sport

12. septembril toimusid Kadrioru staadionil Tallinna koolinoorte teatejooksude meistrivõistlused. Reaalikad osalesid kõikides võistlusklassides ja kuuest erinevast jooksu distantsist tuldi viiel medalile. Kiiruslikud võimed polnud sooja suvega kadunud!

Põhikooli poisid saavutasid 10x60m jooksus III koha, gümnaasiumi tüdrukud 10x100m jooksus II koha, gümnaasiumi noormehed 10x100m I koha, gümnaasiumi tüdrukud 4x400m III koha, gümnaasiumi noormehed 4x800m III koha, põhikooli tüdrukud 10x60m VIII koht.

Kokkuvõttes põhikooli poisid III koht, gümnaasiumi tüdrukud III koht, gümnaasiumi noormehed I koht.

Võistlustel osalesid:

• põhikooli tüdrukud: Mirtel Klaar, Elisabeth Lauri, Karoliina Soolep, Iir Niinemaa, Laura Helena Koppel, Inkari Karmel Juurikas, Gerda Reinaru, Gretel Tiivel, Doris Nurk, Iti Rünkla, Mona Tolmats;
  • gümnaasiumi neiud: Hanne Tõnts, Maria Pernits, Luisa Greta Vilo, Carita Kaare, Iris Tamsalu,
    Liina Rohtla, Kelly Kallaste, Kertu Kallaste, Rhea Kõivutalu, Liisbet Saar, Annely Vahi;
  • põhikooli poisid: Märten Tropp, Andreas Toomas Kuusk, Indrek Vahur, Mihkel Paumverk, Mikk Kelder, Armin Pärn, Kaspar Helm, Marten Kelement, Hannes Hollo, Georg Mattias Lagus, Sten-Marti Pajuri;
  • gümnaasiumi noormehed: Marek Talv, Markus Vaher, Andres Sakk, Christopher Kaare, Hugo Kivilo, Joonas Mengel, Rasmus Rannala, Rasmus Puusta, Mathias Külvi, Kristjan Nork, Tauri Miggur, Joonas Mengel, Rainer Kravets, Tauri Miggur, Kaspar Päärson.

Õnnitleme!