Reaali spordiaasta

sport

Tallinna XXXVI koolinoorte spordimängude kokkuvõttes võitsid meie põhikooli õpilased I koha ja gümnaasiumi õpilased II koha. Põhikoolide arvestuses osalesid reaalikad 16 erineval spordialal ja gümnasistid 19 erineval alal. Koolide parimate õppursportlaste vastuvõtul osales Epp Paalberg.

Klassidevaheliste spordivõistluste kokkuvõttes olid parimad 5.-6. kl arvestuses 5.b klass, 7.-9. kl arvestuses 9.c klass ja 10.-12. kl arvestuses 11.b klass. Kooli parima sportlase tiitli said põhikoolist Triine-Marie Land ja Joonas Mengel, gümnaasiumist Epp Paalberg, Tauri Miggur ja Kristofer Veismann.

“Reaali spordihinge” meene väärilisteks said Kaspar Päärson, Mattias Külvi, Hanne Tõnts, Maria Pernits, Kristin Tropp, Karl Mell ja Rainer Kravets.

Õnnitleme!
“Bum-tsiga-bum …”