Reaalkooli põhikooli võrkpallurid Tallinna koolinoorte meistrid

sport

Tallinna Reaalkooli põhikooli võrkpallivõistkond võitis põnevalt kulgenud turniiril koolinoorte meistritiitli. Teiseks tulnud Lilleküla Gümnaasiumit võideti tulemusega 2:0 ning kolmandaks platseerunud Gustav Adolfi Gümnaasiumile jäädi alla tulemusega 1:2. Kuna Lilleküla Gümnaasium võitis omakorda tulemusega 2:0 GAG-i, võitsid reaalipoisid “surnud ringiga” ikkagi meistritiitli. Kuldses võistkonnas mängisid Mathias Külvi, Herman Karol Hõrrak, Oskar Johannes Piibar, Jaan Villem Puusaag, Markus Varjun, Andreas Laksberg, Rasmus Roosileht, Ragnar Kranberg, Stefan Theodor Saar, Alex Eric Aru ja Joonas Mengel.

Võitjaid juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Marko Mett, kes sõnas peale võidukat turniiri: “Kiidan poisse võitlusliku mängu eest! Meie neli tugisammast- Külvi, Hõrrak, Piibar ja Saar kandsid põhiraskust ning ülejäänud toetasid võistkonda väga hästi. Näiteks esikoha otsustanud mängus pani geimi lõpus servid külma kõhuga mängu hoopis korvpallipoiss Mengel. See oli võistkonna võit ja oleme tulemuse üle väga uhked!”